NOWE CYFROWE DZIECIŃSTWO – recenzja

Komputer w naszym domu nie jest czymś zakazanym, a wręcz przeciwnie. Dawid korzysta z niego od dawna i nie służy mu on tylko do gier, ale też do rysowania, wyszukiwania ciekawostek, a nawet trochę programowania. No, bo jak by mogło być inaczej gdy w domu tata jest programistą i wiele godzin spędza przed komputerem?

Dlatego gdy pierwszy raz w jego szkole usłyszałam, że komputer to zło (ogólnie pisząc), to byłam jedną z niewielu osób, które miały w tej kwestii inne zdanie. Jak miałam niby wytłumaczyć dziecku, że może być złem coś dzięki czemu można zarabiać pieniądze i uczyć się nowych rzeczy?

Jeśli macie inne zdanie niż ja dla przekonania Was, że jest inaczej polecam Wam książkę „Nowe cyfrowe dzieciństwo”. Autor książki opisuje konkretne i praktyczne porady, jak efektywnie wychowywać i edukować dzieci w dzisiejszym świecie z wykorzystaniem najnowszych technologii i narzędzi do komunikowania się, które skutecznie pomogą im w nauce i rozwoju. Naprawdę bardzo dobra książka i warto ją przeczytać.

Książkę możecie kupić na stronie wydawnictwa MAMANIA z 50% wszystko w ramach akcji #MamaniaWspieraChłopców Akcja rabatowa trwa do 22 października😉