ŚWIĄTECZNY PREZENT DLA DWULATKA

Mikołajki za kilka dni. Pewnie już wszyscy mamy prezenty dla swoich bliskich, a kto jeszcze nie ma niech przejrzy moje propozycje. Jeśli teraz już się nie przydadzą to na pewno na święta 🙂 Tym razem są to zabawki, które na pewno spodobają się dwulatkom.

1. Samochody

Małe, duże, kolorowe, drewniane, plastikowe – każdy mały chłopczyk je uwielbia i nigdy nie ma ich dość choćby miał ich całe pudło 🙂

przyjemnezpozytecznym.pl

2. Parkingi i autostrady

Jeśli są już samochody to fajnie by było mieć drogę, po której by jeździły. Przydałby się również parking do zaparkowania ich 🙂 i tak można połączyć ze sobą różne zestawy zabawek 🙂

przyjemnezpozytecznym.pl

3. Drewniane owoce, warzywa i inne smakołyki do nauki krojenia

Ta zabawka u nas ostatnio jest na topie. Spodoba się nie tylko dziewczynkom, ale i chłopcom. W internecie można znaleźć takie, które się spinają na rzepy i takie, które spinają się na magnesy.

przyjemnezpozytecznym.pl4. Tablice magnetyczne

Tablice ze znikopisem do rysowania i tablice, na których można układać samemu różne obrazki. Ogranicza nas tu tylko wyobraźnia 🙂 Są też takie, które w komplecie mają cyferki do liczeni i literki do nauki pierwszych wyrazów.

image

5. Klocki lego

Nie ma co tu od siebie dodawać 🙂 Sama je uwielbiam 🙂

przyjemnezpozytecznym.pl

6. Puzzle i mini puzzle CzuCzu

Pomagają najmłodszym poznawać świat i rozwijać wyobraźnię. U nas dopiero rozpoczynamy z nimi przygodę 🙂

przyjemnezpozytecznym.pl7. Memory

Pierwsza, prawdziwa gra 🙂 Pomaga ćwiczyć pamięć, uczy spostrzegawczości.przyjemnezpozytecznym.pl

8. Koniki na biegunach i bujaki

Ulubiona zabawka wszystkich dzieci. Jednak dla maluszków zupełnie się nie nadaje. Dwulatki uwielbiają na nich szaleć bo potrafią sobie już poradzić z równowagą i koordynacją.

przyjemnezpozytecznym.pl

Ode mnie tyle 🙂 Za rok może trochę wcześniej polecę Wam zabawki dla trzylatka 🙂