ERGONOMICZNA PODSTAWKA POD LAPTOPA

Weekend to czas kiedy Dawid może grać w gry do woli. Jego komputer, który dostał jako czwartoklasista w te dni nie służy do rozwiązywania quizów matematycznych. Zwykle rozgrzewa się do czerwoności podczas zdobywania kolejnych leveli w grach 😉 I wcale mnie to nie dziwi, o tej porze roku, bo pogoda jest taka, że ciężko wyjść na dwór i w coś się pobawić.

By jego komputer nie przegrzewał się podczas pracy używa pod niego podstawkę chłodzącą OXID 260. Podstawka to bardzo przydatny gadżet. Ma ośmiostopniową regulację kąta nachylenia, dzięki czemu pozycję laptopa można dostosować do indywidualnych potrzeb Dawida. Szybkość pracy wentylatorów również jest regulowana. To pozwala na optymalne chłodzenie laptopa gdy jest używany.

Prócz tego warto zwrócić uwagę na jej walory estetyczne. Podkładka ma podświetlane na czerwono wentylatory co bardzo podoba się Dawidowi.
🎮🎮🎮Przypominam Wam, że sklepie @genesis.zone trwa wielka promocja przy zakupach powyżej 99zł otrzymacie darmową wysyłkę. Dlatego nie zwlekajcie z zakupami.

This entry was posted in Dziecko.